Pokud se vám stránky nezobrazují správně, je to pravděpodobně způsobeno vašim prohlížečem. Na následujícím odkazu si můžete zdarma stáhnout a nainstalovat prohlížeč Google chrome, který tento problém odstraní.
V této rubrice již brzy naleznete vše o okrsku Smrk do kterého spadá SDH Kunčice, Čeladná, Staré Hamry a Ostravice.
Nové telefonní číslo hasičů v Kunčicích je:
724 161 999
 

Oficiálni web Sboru dobrovolných hasičů Kunčice p.O.

 

Krajské kolo Vítkov 19.6.2010

Dne 19.6.2010 se konala ve Vítkově krajská soutěž mladých hasičů. Z každého okresu našeho kraje byly na tuto soutěž vyslány 2 nejlepší družstva, aby se utkaly o účast na republikovém kole v Litomyšli.

Neuvěřitelné se stalo skutečností...

Asi málo kdo věřil tomu, že by se Kunčice mohly dostat na bednu. A stalo se. Nejen na bednu, ale v konkurenci všech týmů vybojovaly skvělé 2.místo, které jim sice účast v Litomyšli nezaručilo, ale i tak byli mladí hasiči z Kunčic maximálně spokojeni. Aby taky ne. Toto je jejich nejlepší výsledek na krajské soutěži za existenci sboru. Navíc je to i nejlepší umístění okresu Frýdek-Místek, který Kunčice zastupovali.
Neustále mluvím o Kunčicích, ale abych vše uvedl na pravou míru, naše družstvo nazvané KuLuBruz (Kunčice, Lučina, Bruzovice) by zcela jistě nedosáhlo takového výsledku bez pomoci 2 mladých hasičů z Lučina a 2 hasiček z Bruzovic.