Pokud se vám stránky nezobrazují správně, je to pravděpodobně způsobeno vašim prohlížečem. Na následujícím odkazu si můžete zdarma stáhnout a nainstalovat prohlížeč Google chrome, který tento problém odstraní.
V této rubrice již brzy naleznete vše o okrsku Smrk do kterého spadá SDH Kunčice, Čeladná, Staré Hamry a Ostravice.
Nové telefonní číslo hasičů v Kunčicích je:
724 161 999
 

Oficiálni web Sboru dobrovolných hasičů Kunčice p.O.

 

Petřvaldík

8.8 se v Petřvaldíku konalo 11.kolo MSL. Jelikož je v Petřvaldíku pouze 8mi metrový náběh na základnu, očekávaly se velmi dobré časy. Podle očekávání celá soutěž také skončila. V základním kole zvítězilo družstvo Prchalova s celkovým časem 13.507 sec, následovalo družstvo Bartovic A (13.758s) a dále Kojkovice s časem 13.888sec.
44-tým družstvem na startu bylo naše mužské družstvo. Tomu se podařilo zopakovat vynikající úspěch z Vrbic a s časem 14.408s obsadili 10.místo.. Holky z Kunčic startovaly 48. a i s prostřikem na levém terči obsadily 7.místo čas pravého terče byl (17.876)

Po ukončení základní části následovalo finálové kolo, do nějž postoupily tyto družstva mužů: Prchalov, Bartovice A, Kojkovice, Vrbice, Písečná. Mezi ženami to byly tyto: Stará Ves, Oprechtice, Bartovice.
To co bylo k vidění v kategorii mužů nemělo obdoby. Bartovice A vyhrály s časem 13.480s a předvedlo tím nejrychlejší útok na 2B této sezóny.


Fotky z Petřvaldíku můžete stáhnout z následujícího odkazu...
Foto by Monča