Pokud se vám stránky nezobrazují správně, je to pravděpodobně způsobeno vašim prohlížečem. Na následujícím odkazu si můžete zdarma stáhnout a nainstalovat prohlížeč Google chrome, který tento problém odstraní.
V této rubrice již brzy naleznete vše o okrsku Smrk do kterého spadá SDH Kunčice, Čeladná, Staré Hamry a Ostravice.
Nové telefonní číslo hasičů v Kunčicích je:
724 161 999
 

Oficiálni web Sboru dobrovolných hasičů Kunčice p.O.

 

Víkendovky

Pohádková víkendovka 12.-14.dubna 2013
Od pátku 12. do neděle 14. dubna jsme pořádali další víkendovku pro naše mladé hasiče, tentokráte boj o záchranu pohádkové říše. První pohádkovou knihu, tzv. Prapohádku poškodili zlí šotkové, ukradli několik listů, pohádkovým postavám připravili spoustu nebezpečí a hlavně pak ukradli magickou formuli, kterou se všechny pohádky dají napravit.
Sešli jsme se v Astře ve Frenštátě pod Radhoštěm, po celou dobu jsme plnili úkoly na zmaření zlých šotkovských plánů, byli jsme si zaplavat i na krytém bazénu, kde jsme chytali zlatou rybku. Po dvoudenním úsilí jsme magickou formuli našli, vyluštili a Říše pohádek je zachráněna.
Štědrý den v hasičárně 2012
Během víkendu z pátku 21. na sobotu 22. prosince jsme uspořádali v hasičárně již po několikáté Štědrý den. Sešli jsme se brzy odpoledne a pustili se do všech příprav. Kluci zdobili stromeček, holky začaly přípravu slavnostní večeře, se kterou jim kluci později pomohli. .Děti si vyrobily i zvoneček přání, který si zavěsili na vánoční stromeček a svícínek, který je provázel v průběhu celého večera. Pak snad trochu her a zábavy a slavnostní část mohla začít. Každý jednotlivě při zvuku vánočních koled dal pod stromeček dárek pro kamaráda, pak už společně vstoupili do místnosti, kde byla připravena spirála, kterou si postupně rozsvěceli. Zlatému oříšku říkali svá přání na příští rok a pak si společně poslechli Vánoční příběh. Pak už následovala slavnostní večeře i s tradičními zvyky, po večeři pak rozdělování dárků. Večer ukončili krásná pohádka a s pohádkou jsme druhý den i vstávali. Samozřejmostí je snídaně do postele, v našem případě spacáků.
Silvestr s mladými hasiči
Ve čtvrtek 29. prosince 2011 jsme s mladými hasiči slavili Silvestr. Nejdříve jsme si sami připravili teplou večeří, chlebíčky a další dobroty na celý večer. Po vynikajícím řízku s bramborem jsme si rozdělovali dárky, hráli zábavné hry a samozřejmě pak tancovali. Celý večer jsme zakončili ohňostrojem.