Pokud se vám stránky nezobrazují správně, je to pravděpodobně způsobeno vašim prohlížečem. Na následujícím odkazu si můžete zdarma stáhnout a nainstalovat prohlížeč Google chrome, který tento problém odstraní.
V této rubrice již brzy naleznete vše o okrsku Smrk do kterého spadá SDH Kunčice, Čeladná, Staré Hamry a Ostravice.
Nové telefonní číslo hasičů v Kunčicích je:
724 161 999
 

Oficiálni web Sboru dobrovolných hasičů Kunčice p.O.

 

Akce okrsku SMRK

Dětský Disco karneval okrsku SMRK
Protože naši starší hasiči okrsku Smrk se mají šanci poznávat na společné akci Hajdamáš, zkusili jsme něco podobného i pro děti. V sobotu 29. března jsme uspořádali na Starých Hamrech Disco karneval pro mladé hasiče okrsku Smrk. Od 15. hodin na tanečním parketu tančily princezny, piráti, čarodějové a jiné pohádkové postavy. V karnevalových převlecích nebyly ovšem jen děti, ale i všichni vedoucí a dospěláci, kteří měli ohromný smysl pro legraci. Po úvodním průvodu masek jsme utkali pavučinu přátelství, pak se rozlosovali do čtyř týmů, takže děti z jednotlivých sborů nesoutěžily proti sobě, ale v týmech musely spolupracovat. Na tomto karnevalu byly pro všechny připraveny zábavné soutěže, kde se ukázalo, jak je kdo šikovný a jak je pohotový. Téměř na závěr se losovala tombola, při které nezůstal nikdo smutný a bez ceny. Všem přítomným se na karnevalu líbilo a doufám, že příští rok uspořádáme tuto akci znova.
HASIČI SOBĚ - HAJDAMÁŠ 2014
V sobotu 22. března se hasiči okrsku SMRK sešli na společné zábavě - Hajdamáši. Tento rok tuto akci pořádali hasiči na Starých Hamrech ve svém kulturním domě, ostatní se podíleli svým dílem - Čeladná zajistila autobus, Kunčice večeři (bramborový salát a řízky), Ostravice se postarala o vyhlášení tomboly, ale nejvíce práce s přípravami měli místní hasiči. Připravili sál, obstarali bufet a noční občerstvení. Tato akce, kterou si připravujeme sami pro sebe, se velmi vydařila, lví podíl na úspěchu měla skupina Okresní přebor, která hrála skvěle a dokonce se nás snažila "uštvat", což se jí samozřejmě nepovedlo.
Valná hromada okrsku Smrk
V sobotu 22. února se sešly všechny 4 sbory našeho okrsku SMRK - Čeladná, Kunčice, Ostravice a Staré Hamry na valné hromadě, která se letos konala na Čeladné. Nejdříve sbory hodnotily svou práci, úspěchy i neúspěchy za rok 2013, pak společně připravily plán práce na rok 2014. Společných akcí bude opět mnoho, podrobný plán v sekci Akce okrsku SMRK.
Hasiči sobě - Hajdamaš 2013
V pátek 22. března jsme se s hasiči našeho okrsku sešli na Čeladné na hasičském posezení. Skvělá hudba, zábava, tanec, tombola.
Výroční valná hromada okrsku SMRK 2013
V pátek 22. února se v Kunčicích konala valná hromada okrsku, kterého se zúčastnily zástupci SDH všech čtyř obcí, a to Čeladné, Kunčic, Ostravice a Starých Hamer. Za okres jako host navštívila naši schůzi paní Šárka Čerňáková. Byly předneseny zprávy o činnosti jednotlivých sborů i schválen plán činnosti na letošní rok.
Valná hromada okrsku SMRK
V pátek se konala výroční valná hromada okrsku SMRK na Starých Hamrech. Jednotlivé sbory okrsku (Kunčice, Čeladná, Ostravice, Staré Hamry) přednesly zprávy o činnosti SDH a svých jednotek. Byl schválen plán práce na rok 2012. Nejvýznamnější plánované akce: 24. 3. ples jen pro okrskové hasiče tzv. Hajdamaš na Čeladné, okrsková soutěž 5.5. 2012 v Kunčicích p.O. a námětové cvičení na Ostravici (termín bude upřesněn).
Hasiči sobě čili Hajdamáš 2011
V sobotu 24. března připravili hasiči z Čeladné okrskový ples v Myslivecké chatě.Sešli se hasiči z Čeladné, Kunčic, Starých Hamer a Ostravici, která měla jinou akci, zastoupili hasiči ze Pstruží Čekaly na nás perfektně připravené stoly, výborná večeře, hudba hrála až do pozdních nočních hodin, ale třešničkou na dortu byla tombola. Je dobře, že konečně se podařilo v našem okrsku zorganizovat akci, kdy se můžou pobavit hasiči mezi sebou, navázat bližší kontakty.Teď se musíme snažit, aby takovéto akce pokračovaly.