Pokud se vám stránky nezobrazují správně, je to pravděpodobně způsobeno vašim prohlížečem. Na následujícím odkazu si můžete zdarma stáhnout a nainstalovat prohlížeč Google chrome, který tento problém odstraní.
V této rubrice již brzy naleznete vše o okrsku Smrk do kterého spadá SDH Kunčice, Čeladná, Staré Hamry a Ostravice.
Nové telefonní číslo hasičů v Kunčicích je:
724 161 999
 

Oficiálni web Sboru dobrovolných hasičů Kunčice p.O.

 

3. ročník (2009)

V pátek 8. května jsme v Kunčicích pořádali třetí ročník noční soutěže v požárním útoku „O kunčický pohár“. Na startovní čáru se postupně postavilo 29 mužských a 11 ženských družstev.
Jako první se na startovní čáře ukázali dvojnásobní obhájci této noční soutěže muži z Prchalova. Časomíra se při jejich pokusu zastavila na hodnotě 14,287s a tímto časem Prchalov nastavil pro ostatní družstva nepřekonatelnou laťku. Jako další se na základně Připravovali muži zOprechtic, ale s docíleným časem15,569s obsadili až 7. pozici. Jako třetí ze startovní čáry vyběhli muži z Bartovic, ti s časem 14,701s dosáhli celkového 3. místa. Celkovým pořadím zamíchalo družstvo Malenovic, které dosáhlo času 14,497s a zařadili se na celkové 2.místo. Domácí družstvomužů z Kunčic se k provedení svého útoku dostalo jako sedmé v pořadí, ale i přes malé zaváhání obsadilo 10. místo s časem 16,044.
V kategorii žen se oproti minulému roku výrazně zvětšil počet startujících družstev. Nejprve se na start připravovaly obhájkyně minulého roku Oprechtice – ženy, ale po chybě na pravém proudu nemohly vítězství zopakovat. Následující družstvo žen z Bartovic potvrdilo svou výbornou formu a časem 18,559s se umístilo na celkovém prvním místě. 17. startovní pozice patřila domácímu družstvu žen z Kunčic. Časomíra domácího družstva žen ukázala po sestřiku obou terčů čas 19,342s, který stačil na skvělé 2. místo. Nemůžeme zapomenout jmenovat soutěžní družstvo mužů z Podvysoké ze Slovenska, kteří přispěli ke skvělé atmosféře. Jejich účastí se naše soutěž opět stala mezinárodní. Na tuto akci se přišlo podívat mnoho lidí z širokého okolí a za celý večer se jich u běžecké dráhy a stánků s občerstvením vystřídalo více než tisíc. Pro všechny bylo připravené bohaté občerstvení ve formě placků, vepřové kýty a klobás.
Výsledky soutěže "O kunčický pohár"