Pokud se vám stránky nezobrazují správně, je to pravděpodobně způsobeno vašim prohlížečem. Na následujícím odkazu si můžete zdarma stáhnout a nainstalovat prohlížeč Google chrome, který tento problém odstraní.
V této rubrice již brzy naleznete vše o okrsku Smrk do kterého spadá SDH Kunčice, Čeladná, Staré Hamry a Ostravice.
Nové telefonní číslo hasičů v Kunčicích je:
724 161 999
 

Oficiálni web Sboru dobrovolných hasičů Kunčice p.O.

 

6. ročník (2012)

6. ROČNÍK 2012
Noční soutěž O Kunčický pohár
6. ročník noční soutěže O Kunčický pohár

byl poznamenán nádherným teplým počasím, vysokou účastní soutěžících družstev i příznivců hasičského sportu z Kunčic a okolí. Do startovní listiny se zapsalo 34 mužských a 10 ženských družstev celého Moravskoslezského kraje a přijelo i družstvo z Podvysoké ze Slovenska.
Po úvodním nástupu, minutě ticha a poradě vedoucích se ihned všichni rozešli ke svým družstvům a strojům, aby ještě na poslední chvíli všechno doladili a předvedli ten nejlepší výkon.
Hned prvním třem družstvům však štěstí nepřálo, nějaká ta drobná chyba zavinila neplatný pokus. Pak už se na start stavěl v pětiminutových intervalech jeden „manšaft“ za druhým, střídala se družstva mužská a ženská, útoky s vynikajícími časy s útoky horšími, nebo i neplatnými.
A výsledky mezi muži?
1. Bartovice A 14,549 s
2. Podvysoká (SK) 14,908 s
3. Prchalov A 14,143 s
Naše družstvo z Kunčic skončilo po větším prostřiku na 21. místě. Na této soutěži mělo premiéru naše družstvo Kunčice-junior, kde soutěžili 4 starší žáci, 2 dorostenci a 1 muž. Po menší chybě obsadili 26. místo.
A ženská kategorie?
1. Bartovice A 17,228 s
2. Bartovice B 18,462 s
3. Frýdek 18,812 s
Naše ženy získaly krásné 5. místo s časem 23,003 s.

Celý večer provázel svým příjemným projevem moderátor Vladan Wiej z Lubna, hudbu a písničky nám mixoval Radek Kuchař. Pro soutěžící a návštěvníky byly připraveny stánky s občerstvením, pivem a samozřejmě nechyběly placky, grilovaná kýta a letos poprvé jsme nabídli topinky s ďábelským masem.
Tato noční soutěž má v našem kraji dobrý zvuk, je označována jako první ostrý start v sezóně a v hodnocení mezi soutěžícími jsme dopadli velice dobře.
Soutěž takového to rozsahu by se nedala dělat bez pracovitých dobrých lidí a hlavně našich milých sponzorů. Všem moc děkujeme!