Pokud se vám stránky nezobrazují správně, je to pravděpodobně způsobeno vašim prohlížečem. Na následujícím odkazu si můžete zdarma stáhnout a nainstalovat prohlížeč Google chrome, který tento problém odstraní.
V této rubrice již brzy naleznete vše o okrsku Smrk do kterého spadá SDH Kunčice, Čeladná, Staré Hamry a Ostravice.
Nové telefonní číslo hasičů v Kunčicích je:
724 161 999
 

Oficiálni web Sboru dobrovolných hasičů Kunčice p.O.

 

Tématické námětové cvičení okrsku Smrk 2011

V sobotu 22. října ve 14.00 hodin proběhlo v Čeladné námětové cvičení na Dům s pečovatelskou službou. Tohoto cvičení se zúčastnily všechny 4 jednotky dobrovolných hasičů okrsku + HZS MS kraje.
Námět: dělníci, kteří pracují na rekonstrukci střechy způsobí při svařování požár izolace střechy, následně dojde k výbuchu svař. lahví. Budova je z důvodu rekonstrukce prázdná, dělníkům se podaří před výbuchem utéct a přivolat pomoc.
Úkoly jednotlivých JSDH
HZS MS kraje zajišťoval ve spolupráci s JSDH Kunčice p.O. hašení střechy pomocí automobilového žebříku. 2. družstvo Kunčic společně s JSDH Ostravice prováděli dálkovou dopravu vody z potoku Čeladenky, vzdálené asi 140 metrů. JSDH Čeladná zajišťovalo řízení celého zásahu, provádělo hašení budovy z pravé strany a evakuovalo raněnou osobu. JSDH Staré Hamry provádělo hasební práce.