Pokud se vám stránky nezobrazují správně, je to pravděpodobně způsobeno vašim prohlížečem. Na následujícím odkazu si můžete zdarma stáhnout a nainstalovat prohlížeč Google chrome, který tento problém odstraní.
V této rubrice již brzy naleznete vše o okrsku Smrk do kterého spadá SDH Kunčice, Čeladná, Staré Hamry a Ostravice.
Nové telefonní číslo hasičů v Kunčicích je:
724 161 999
 

Oficiálni web Sboru dobrovolných hasičů Kunčice p.O.

 

Vtipy jsou ZDE...přidejte i vy svůj fór!!!

Vytvořeno 01.03.2010 19:56:09 | Poslední změna 19.10.2012 10:01:15
Přihlásit uživatele: E-mail  Heslo  Registrace
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Jméno / odeslat anonymně:
E-mail:
Opište prosím kontrolní kód "8348":
 
Dík za vtipy. Textové i obrázky mám ráda - nejen o hasičích samozřejmě nejvíc české a z těch na netu se ráda vracím k pánům Kantorkovi: http://www.oook.cz/kantorek/ a Dwořákovi http://www.oldrichdworak.cz

smileysmiley
Ptá se syn babičky: "Babičko, když s námi pojedete na hory, tak já vam vezmu lyže." Babička: "To ani náhodou!" A syn řekne: "Já věděl, že budeš chtít snowboard!"
Panu učiteli zvoní mobil a z něj se ozve: "Můj syn je nemocný, proto týden nepřijde do školy." Učite: "A kdo volá?" "No přece můj tatínek."
Baví se dva farmáři. "Označkoval jsi všechna zvířata?" "Označkoval." "A měl jsi s některým problém?" "S dobytkem to bylo snadný, ale se včelama to bylo hrozné."
Prosím o ruku Vaší dcery.
Ale - chytrák nějakej - hezky si ji vem celou!
Podzim. Dva medvědi, než zalezou do brlohu, pozorují padající listí a jeden z nich říká druhému: "Rád bych jednou viděl toho maniaka, který všechny ty listy celou zimu barví na zeleno a zase věší na stromy."
Chlapík v lékárně:
Prosím Vás, máte něco jako Viagru, která funguje na ženy?
Tady ne, ale vedle ve zlatnictví určitě něco najdete.
"Co budete pít? Šampaňské, pivo, vodku, rum?"
"Na pořadí mi tak moc nezáleží!"
V letadle sedí američan Polák a Čech. Američan najednou vystrčí ruku z letadla a povídá: "Á už jsem doma." Čech a Polák se ho zeptají: "Jaks to poznal?" "Sáhl jsem na mrakodrap." Potom vystrčí ruku z letadla Polák a povídá: "Á už jsem doma." "Jaks to poznal?" "Polák odpoví: "Umrzla mi ruka." Potom vystrčí ruku z letadla Čech a řekne: "Á už jsem doma. Ostatní se ho zeptají: "Jaks to poznal?" Čech na to: "Ukradli mi hodinky!"
Pán Bůh si k sobě pozval Jakeše, Gorbačova a Reagana a řekl jim, že za dva dny bude konec světa a poslal je domů. Gorbačov svolá Nejvyšší Sovět: "Soudruzi, mám pro vás dvě špatné zprávy. Za prvé, Bůh existuje a za druhé za dva dny je konec světa." Raegan svolá kongres: "Gentlemani, mám pro vás jednu dobrou a jednu špatnou zprávu. Ta dobrá je, že Bůh existuje a zlá, že za dva dny bude konec světa." Jakeš svolá Ústřední výbor KSČ: "Soudruzi, mám pro vás dvě dobré zprávy: Za prvé, Gorbačov není Bůh a za druhé, za dva dny skončí pěrestrojka."